فلزیاب عمق زن

felezyabsemnan مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

به چه دستگاه های فلزیاب عمق زن می گویند؟

بالا بودن عمق کاوش در فلزیاب دلیل بر خوب بودن آن نمی باشد ، زمانی عمق کاوش بالا ارزشمند است که از خطای بسیار کم و دقت کافی در عمق بالا برخوردار باشد. در ایران و کشور های باستانی گنج ها و دفینه ها در عمق ۳ متر به بالا قرار گرفته اند و شما نمی توانید با استفاده از یک فلزیاب VLF هدف را شناسایی کنید ، برای دستیابی به این عمق کاوش میتوانید از فلزیاب های پالسی استفاده نمایید. با در نظر گرفتن معدنی بودن جنس خاک در ایران سیستم های پالسی (PI) بسیار مناسب داخل کشور می باشند زیرا حساسیت بسیار کمی نسبت به مواد معدنی موجود در خاک دارند. فلزیاب عمق زن به دستگاه های میگویند که از سیستم پالسی و یا سیستم پالسی ارتقاء یافته استفاده می کند.

بسیار متوجه این موضوع شده اید که در زمان خرید فلزیاب فروشندگان عمق بسیار بالایی را برای دستگاه های خود ذکر می کنند و این کار چیزی جز کلاه برداری نیست. فلزیاب نقطه زن تصویری به دستگاه های می گویند که در کنار داشتن عمق جستجو بالا ، توانایی نمایش اطلاعات دریافتی از زمین را به صورت تصاویر سه بعدی به اپراتور را دارد. اگر از یک فلزیاب تصویری استفاده نمایید کار شما بسیار آسان و دقیق تر می شود زیرا میتوانید میزان عمق و ابعاد هدف را در اختیار داشته باشید. اگر شما در کاوش خود به برخی از نکات توجه نمایید میتوانید به عمق کاوش بالاتری دست پیدا کنید در ادامه با ما همراه باشید تا این نکات را به شما بیان کنیم .

فلزیاب عمق زن

عوامل موثر در عمق کاوش فلزیاب عمق زن :

بالانس فلزیاب :

بالانس کردن فلزیاب یکی از مهمترین موارد در زمان کاوش برای عمق جستجو بالاتر می باشد . این مورد به صورت مستقیم بر روی عمق نفوذ تاثیر می گذارد. در این پست نحوه بالانس کردن زمین را به شما توضیح داده ایم و با مطالعه آن به راحتی میتوانید در هر مکانی دستگاه خود را بالانس کنید. فلزیاب ها دارای دو حالت بالانس دستی و بالانس اتوماتیک می باشند و اگر دانش کافی برای کار با فلزیاب را ندارید حالت بالانس اتوماتیک را انتخاب کنید تا دستگاه خودکار این کار را انجام دهد .

استفاده از سیستم پالسی :

دستگاه های فلزیاب مجهز به حالت های مختلف کاربری می باشند اما سیستم های پالسی بیشترین عمق کاوش را در دست دارند این سیستم ها به خاطر عملکردی که دارند در زمین های معدنی و شوره زارها حساسیت بیشتری را از خود ارائه می دهند و همواره از عمق نفوذ بالاتری نسبت به سیستم های VLF برخوردار هستند. اگر میخواهید یک سیستم فلزیاب عمق زن را انتخاب کنید پیشنهاد ما به شما فلزیاب پالسی می باشد.

انجام تنظیمات مناسب :

فلزیاب هم مثل دیگر وسایل الکترونیکی دارای تنظیماتی می باشد که اگر تنظیمات آن را درست انجام دهیم عملکرد و کارایی بالایی را از خود ارائه میدهد. شما با استفاده از دفترچه راهنمای همراه فلزیاب میتوانید این تنظیمات را به صورت درست و صحیح انجام دهید.

استفاده از لوپ مناسب :

لوپ های فلزیاب مختلف بسیار زیادی وجود دارد و بکار بردن بعضی از آن ها اصلا پیشنهاد نمی شود. جهت انتخاب یک لوپ مناسب می توانید از مقاله ای که در آن به توضیح و بحث در این مورد پرداخته ایم مراجعه کنید. ساخت لوپ فلزیاب و استفاده از آن برای پیدا کردن گنج و دفینه به هیچ وجه توصیه نمی شود.

تجربه اپراتوری فلزیاب :

شاید کمی تعجب آور باشد اما دانش و تجربه کار با فلزیاب بسیار در رسیدن به عمق بالا تاثیر دارد و یکی از موارد مهم می باشد. بعضا مشاهده می شود که یک کاوشگر با تجربه با یک دستگاه فلزیاب مبتدی میتواند به عمقی دست پیدا کند که یک کاوشگر مبتدی با یک فلزیاب حرفه ای !!! قبل از کار با فلزیاب تلاش کنید تا نحوه صحیح کار با آن را آموزش ببینید و از دفترچه راهنمای همراه دستگاه استفاده کنید و همچنین میتوانید در یک زمین تست اول به کسب تجربه بپردازید تا در زمان کاوش بدون مشکل و با اطمینان هدف را شناسایی کنید.

دوری از عوامل ایجاد اختلال در کار دستگاه فلزیاب :

در این پست به بررسی خطاهای رایج در فلزیابی با دستگاه های مختلف پرداختیم. سعی کنید در زمان جستجو از این موارد دوری کنید تا به بالاترین عمق نفوذ دست یابید. یکی از مهمترین مشکل های که در کار فلزیاب خطا ایجاد می کند میتوان به باران و آب ، دکل های فشار قوی ، آنتن های مخابراتی و تلفن همراه ، آب های زیرزمینی و خاکهای معدنی ، دیگر دستگاه های فلزیاب و سایر قطعات الکترونیکی اشاره کرد.

جهت خرید فلزیاب پالسی ، فلزیاب نقطه زن ، فلزیاب تصویری و … در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

تعویض فلزیاب با زمین

تعویض فلزیاب با زمین | تعویض فلزیاب با خودرو | تعویض فلزیاب با خانه | تعویض فلزیاب با مغازه تعویض فلزیاب با زمین و خانه بنا بر گزارشات ارسالی از واحد فروش ، بسیاری از مشتریان ما اذعان دارند که وجه نقد لازم برای خرید دستگاه فلزیاب را در اختیار ندارند و به دلیل زمان […]

گنج یاب

فروش انواع فلزیاب و گنج یاب حرفه ای     ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ فلزیاب با گنج یاب چه فرقی می کند ؟ اگر بخواهیم در یک جمله تفاوت این دو را بگوییم به بیان این جمله می پردازیم ” سایر گنج یاب ها فلزیاب هستند ولی همه فلزیاب ها گنج یاب نیستند” فلزیاب به دستگاه هایی می گویند […]

خرید فلزیاب مناسب

خرید فلزیاب مناسب را چگونه انجام دهیم خرید فلزیاب مناسب را چگونه انجام دهیم؟ ۵ پرسشی که باید که در هنگام خرید فلزیاب ، طلایاب یا گنج یاب باید از خود بپرسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 1 =


Call Now Button