فلزیابی را از کجا شروع کنیم

felezyabmarvdasht مقالات فلزیاب ,

فلزیابی را از کجا شروع کنیم ؟ این اولین سوال است که پس از تحقیق درباره انواع فلزیاب ها به ذهن شما می رسد که کجا ها باید به دنبال فلز بگریدیم و اهداف خوب در کجا مخفی شده اند

فلزیابی را از کجا شروع کنیم

اگر به تازگی فلزیاب خریداری کرده اید احتمالا هیجان دارید که سریع به بیرون بروید و کاوش را آغاز کنید یا در حیاط خانه خود با دستگاه تمرین کرده اید تا از نحوه کار ، نحوه شناسایی و تنظیمات فلزیاب آگاهی پیدا کنید  حالا سوال این است که در کجا شما باید به دنبال فلز باشید تا بتوانید هدف خوبی را پیدا کنید .

فلزیابی را از کجا شروع کنیم

پارک های محلی

پارک های محلی یکی از بهترین جاهایی است که شما می توانید فلزات مختلف را در آنجا بیاید این زمانی است که کاوشگر می تواند مهارت خود را و تمرکز هنگام کار با دستگاه را بسنجد . در پارک ممکن است قوطی فلزی ، درب پاپ کرن یا قوطی فلزی را بیابید و همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه از سیگنال ها استفاده کنید تا هدفتان را بیابید . پارک ها همچنین مکان مناسبی برای یافتن سکه و جواهرات هستند .

در اطراف پیاده رو ها

برای شروع یکی از بهترین مکان ها اطراف پیاده رو ها است زیرا افراد زیادی از آنجا تردد می کنند و احتمال پیدا کردن اشیا فلزی در این مکان ها بیشتر است مخصوصا کلید . برای کاوش پیاده رو های شلوغ را پیدا کنید و کاوش را آغاز نمایید . شانس زیادی وجود دارد که افراد وسایل خودشان را در پیاده رو گم کنند زیاد است و شما می توانید آنها را بیابید .

مکان های قدیمی و تاریخی

برای اینگونه مکان ها شما بایستی کمی تحقیق کنید . برای تحقیق شما می توانید به کتابخانه ها مراجعه کنید یا به صورت آنلاین از نقشه ها ، ریل آهن ها ، مزارع و همانند اینها استفاده کنید . این مکان ها برای یافتن فلزات قدیمی بسیار مناسب هستند و این مکان ها اگر ناشناخته باشند و جایی ثبت نشده باشد بسیار بهتر است چون هیچکس هنوز آنجا را مورد بررسی قرار نداده است .

سواحل

اگر شما در نزدیکی ساحل زندگی می کنید می توانید هدف بسیاری را بیابید . سواحل بسیار مناسب هستند زیرا افراد بسیاری وسایل خود را در آنجا گم می کنند و حرکت آب باعث می شود که دیگر افراد نتوانند وسیله گم شده خود را پیدا کنند . برخی از فلزیاب ها به صورت ضد آب هستند و شما به وسیله آنها می توانید درون آب به کاوش بپردازید و شانس خود را در فلزیابی افزایش دهید .

ساختمان های متروک

ساختمان متروک قدیمی ، کلیسا ها و سایر سازه های قدیمی نیز محل های خوبی برای کاوش هستند . در هنگام کاوش اینگونه محل ها همه جا را به خوبی مورد کاوش قرار دهید دیوار ها ، کف ساختمان ، زیر پله ها را بیشتر بگردید حتی اگر درخت کهن سالی در طراف آن است زیر آن را به دقت جستجو کنید . برای یافتن این مکان ها شاید زمانی زیاد صرف شود اما در نهایت مفید است و می تواند شما را به هدف برساند .

آغاز به کار

مکان هایی که در بالا گفته شد تنها چند مکان عالی برای کاوش هست که هر چقدر تجربه شما بیشتر شود مکان های بهتری پیدا خواهید کرد . قبل از شروع فلزیابی حتما از جرم بودن فلزیابی در منطقه اطلاع پیدا کنید چون فلزیابی در برخی از کشور ها جرم محسوب می شود .

منبع : Where Should I Start Metal Detecting

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با دستگاه های فلزیاب با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس حاصل نمایید یا به صورت حضوری به دفتر فروش فلزیاب شیراز مراجعه نمایید.

شاید دوست داشته باشید:

تعویض فلزیاب با زمین

تعویض فلزیاب با زمین | تعویض فلزیاب با خودرو | تعویض فلزیاب با خانه | تعویض فلزیاب با مغازه تعویض فلزیاب با زمین و خانه بنا بر گزارشات ارسالی از واحد فروش ، بسیاری از مشتریان ما اذعان دارند که وجه نقد لازم برای خرید دستگاه فلزیاب را در اختیار ندارند و به دلیل زمان […]

فلزیاب عمق زن

به چه دستگاه های فلزیاب عمق زن می گویند؟ بالا بودن عمق کاوش در فلزیاب دلیل بر خوب بودن آن نمی باشد ، زمانی عمق کاوش بالا ارزشمند است که از خطای بسیار کم و دقت کافی در عمق بالا برخوردار باشد. در ایران و کشور های باستانی گنج ها و دفینه ها در عمق […]

گنج یاب

فروش انواع فلزیاب و گنج یاب حرفه ای     ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ فلزیاب با گنج یاب چه فرقی می کند ؟ اگر بخواهیم در یک جمله تفاوت این دو را بگوییم به بیان این جمله می پردازیم ” سایر گنج یاب ها فلزیاب هستند ولی همه فلزیاب ها گنج یاب نیستند” فلزیاب به دستگاه هایی می گویند […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 6 =


Call Now Button