خرید فلزیاب مناسب

خرید فلزیاب مناسب

yahgoob مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , , ,

خرید فلزیاب مناسب را چگونه انجام دهیم

خرید فلزیاب مناسب
خرید فلزیاب مناسب

خرید فلزیاب مناسب را چگونه انجام دهیم؟ ۵ پرسشی که باید که در هنگام خرید فلزیاب ، طلایاب یا گنج یاب باید از خود بپرسیم.

نحوه خرید فلزیاب مناسب  ۵ سوالی که باید قبل از خرید فلزیاب از خود بپرسیم

این مقاله توسط متخصصین کمپانی فلزیاب IKPV جهت کمک به انتخاب فلزیاب مناسب برای شما نوشته شده است.

گنج یابی و کاوش فلزات نه تنهای دنیای جدیدی از هیجانات و ماجراجویی های بیرون از خانه برای شما به ارمغان می آورد بلکه تفریحی شگفت انگیز برای دوستان و خانواده شما می باشد که به بزرگترین تفریح در حال پیشرفت این روزها بپیوندید.

فلزیابی راهی تفریح جهت گشت و گذار بیرون از خانه می باشد و میدانیم که تفریحی است که می توان از آن با کشف اشیاء باارزش کسب درآمد کرد. پس بهترین فلزیاب برای خرید فلزیاب چیست؟

بهترین فلزیاب برای خرید، فلزیابی می باشد که متناسب با شرایط و نیازهای اپراتور باشد. متناسب با منطقه کاوش شما، بوودجه ای که دارید و نوع اشیائی که قصد دارید به جستجوی آن ها بپرداید.

این مقاله توسط متخصصین کمپانی فلزیاب IKPV تهیه شده که فلزیاب های معرفی شده را تست کرده و با آن ها کار کرده اند و تجربه کاوش با آن را دارند. پس پیش از اقدام به خرید فلزیاب ۵ پرسش زیر را از خود بپرسید:

۱- قصد دارید در جستجوی چه چیزی باشید؟ علاقه های خود را مشخص کنید. سکه، حلقه، جواهرات، تکه های طلا، عتیقه و یا مصنوعات با ارزش؟

فلزیاب هایی که این روزهای تولید می شوند فلزیاب هایی برای همه نوه هدف می باشد که قادر هستند همه چیز مانند سکه، جواهرات، عتیقه و … را شناسایی کنند و در همه رنج قیمت نیز پیدا می شوند مثل فلزیاب GARRETT ACE 250 و فلزیاب GARRETT AT Pro یا سری X-TERRA کمپانی فلزیاب MINELAB که به کمک آن ها قادر خواهید بود هر چیزی را شناسایی کنید. همه این فلزیاب ها دارای عملکرد بسیار راحت برای همه اپراتورهای مبتدی و حرفه ای دارند و هر سه داست یک فلزیاب ارزان با قیمت مقرون به صرفه می باشند.

در صورتی که هد شما تفریح و سرگرمی به همراه اندکی ورزش است، مکان های زیادی وجود دارند که برای کاوش سکه و جواهرات باید به آنجا سر بزنید. پس به یک فلزیاب همه منظوره احتیج دارید. مانند فلزیاب های زیر که فلزیاب هایی بسیار ارزان و مقرون به صرفه با تنظیمات اتوماتیک هستند.

فلزیاب همه منظوره

اگر در جستجوی عتیقه، سکه و گنجینه های دفن شده هستید به یک فلزیاب حرفه ای با عمق کاوش بیشتر نیاز دارید:

فلزیاب حرفه ای

و اگر در جستجوی منابع طبیعی مانند طلا هستید به یک فلزیاب با فرکانس بالاتر و گویل کوچتر با شکل مخصوص که نسبت به تکه های کوچک طلا حساس تر هستند احتیاج دارید. در زیر برخیی از فلزیاب های مناسب برای این موضوع با قیمت متوسط به شما معرفی می شود:

فلزیاب با فرکانس بالا

لازم به ذکر است که شما حتما به یک طلایاب برای شناسایی سکه های طلا نیاز ندارید بلکه با یک فلزیاب همه منظوره نیز می توانید به این هدف دست یافت

۲- شما اغلب در چه مکان هایی کاوش می کنید؟ پارک، مراتع، ساحل، کوهستان و یا در زیر آب؟

در رابطه با اینکه اکثر زمان خود را به جستجو در چه منطقه هایی میگذرانید فکر کنید. اگر قصد جستجو در پارک، کمپ های شکار، ماهیگیری، حیاط مدرسه قدیمی و یا منطقه های خشک را داریید می توانید از دستگاه های فلزیاب همه منظوره استفاده و حتی اگر در کنار رودخانه و یا برکه ای زندگی می کنید و قصد دارید لبه های آب را برای سکه و جواهرات مفقود شده بگردید تقربا همه دستگاه های فلزیاب چند منظوره مجهز به کویل های ضدآب هستند و می توانید از آن ها استفاده کنید.

در هر حال اگر در نزدیکی دریاب آب شور، رودخانه یا برکه ای زندگی می کنید و قصد دارید درن آب به جستجوی اهداف بپردازید به صورتی که تمام دستگاه فلزیاب به زیر آب برود باید از یک فلزیاب ضدآب استفاده کنید.

چند فلزیاب ضدآب

نکته: بیشترین حلقه ای طلا و جواهرات در مجاورت آب دریا و یا رودخانه ها و برکه ها پیدا شده اند.

۳- معمولا در چه زمانی به کاوش می پردازید

معمولا شما تعطیلات آخر هفته را به کاوش می پردازید و یا هر موقع که توانستید؟ آیا شما بازنشسته شده اید و یا قصد دارید تا آنجا که می توانید به کاوش بپردازید یا فردی هستید که می خواهید فلزیابی را به عنوان یک تفریح داشته باشید؟

با خودتان مهربان باشید. چقدر می خواهید با دستگاهتان خشن باشد؟ ممکن است که شما نخواهید دستگاه فلزیاب را به زمین بزنید اما احتملا این اتفاق خواهد افتاد. در مورد همه ضرباتی که دستگاه فلزیاب شما زمانی که پشت وانت شما است یا هنگامی که بر رویی تخته سنگی سقوط خواهد کرد فکر کنید. خوشبختانه اکثر فلزیاب ها این امرزوه دارای استانداردهای دقیق بین المللی ساخت می شوند تا در شرایط دشوار کاوش دوام بیاورند. پس شما نیاز به یک فلزیاب مقاوم در برابر ضربه و استاندارد دارید.

پیش از خرید فلزیاب اطمینان حاصل پیدا کنید که نقد و بررسی ها را در مورد فلزیاب خوانده ایید و آگاهانه به انتخاب فلزیاب جهت خرید بپردازید. همچنین سعی کنید که فلزیاب مناسب خود را مرکزهای خریداری کنید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.

۴- در امر اپراتوری فلزیاب برای خرید فلزیاب مناسب چقدر تجربه دارید؟

اگر تا کنون فلزیاب نداشته اید و یک اپراتور فلزیاب خوب نیستید نگران نباشید. شما می توانید فلزیاب مناسب خود را به آسانیی پیدا کنید. تمام دستگاه های فلزیاب جدید دارای تنظیمات سرویع و اتوماتیک می باشند که جستجو را بسیار راحت می کند. این فلزیاب ها دارای تنظیماتی می باشند که به اپراتور اجازه بالانس زمین در سریع ترین زمان را می دهد. پس احتیاجی نیست که به همه تنظیمات مربوط به دستگاه فلزیاب مسلط باشید.

هیچ گونه محدودیتی در دستگاه های فلزیاب قوی و قدرتمند وجود ندارد همچنین در عین قدرتمند بودن، دارای عملکرد راحت می باشد که تجربه ای ماندگار را به اپراتور فلزیاب منتقل میکند.

برخی از محصولات فلزیاب قوی برای خرید فلزیاب مناسب

برخی از محصولات فلزیاب کمپانی فلزیاب IKPV جهت خرید فلزیاب مناسب

این مطلب مرتبط است با : مقالات فلزیاب

فروش فلزیاب

خرید فلزیاب | اجاره فلزیاب | تعمیر فلزیاب | ارتقاء فلزیاب

خرید فلزیاب در نمایندگی فلزیاب شیراز ، فلزیاب یزد و فلزیاب خرمشهر با شماره

۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵

امکان پذیر می باشد.

جهت خرید فلزیاب ، تعمیر فلزیاب ، ارتقاء فلزیاب یا اجاره فلزیاب از نمایندگی فلزیاب شیراز ، فلزیاب آباده و فلزیاب مرودشت با شماره ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس بگیرید.

فروش فلزیاب

خدمات پس از فروش فلزیاب و طلایاب

خرید فلزیاب و طلایاب در نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران امکان پذیر می باشد

برای تهیه محصولات فلزیاب شیراز و فلزیاب تهران میتوانید با یکی از راههای ارتباطی زیر تماس بگیرید

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله می باشد.

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب IKPV از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری
به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور

پس از انتخاب محصول مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هر کجای ایران باشید به شما خواهیم رساند.
۱۸ سال است که با این آدرس درج شده در لیست قیمت خدمت گذار شما هستیم

لیست قیمت فلزیاب و طلایاب و گنج یاب

جهت سفارش فلزیاب و گنج یاب و مشاوره محصول با شماره

۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ تماس حاصل فرمایید.

آدرس صفحه ما در اینستاگرام : http://www.instagram.com/felezyab777
آدرس سایت شرکت : http://ikpv133.ir/
تماس با ادمین در تلگرام : http://t.me/Felezyabforosh
آدرس کانال تلگرام فلزیاب ۷۷۷ : http://t.me/Felezyab777

آدرس کانال فروش محصولات ماین لب: http://t.me/GPX_5000

شاید دوست داشته باشید:

MD-Exchange-Plan

تعویض فلزیاب با زمین

تعویض فلزیاب با زمین | تعویض فلزیاب با خودرو | تعویض فلزیاب با خانه | تعویض فلزیاب با مغازه تعویض فلزیاب با زمین و خانه بنا بر گزارشات ارسالی از واحد فروش ، بسیاری از مشتریان ما اذعان دارند که وجه نقد لازم برای خرید دستگاه فلزیاب را در اختیار ندارند و به دلیل زمان […]

فلزیاب عمق زن

فلزیاب عمق زن

به چه دستگاه های فلزیاب عمق زن می گویند؟ بالا بودن عمق کاوش در فلزیاب دلیل بر خوب بودن آن نمی باشد ، زمانی عمق کاوش بالا ارزشمند است که از خطای بسیار کم و دقت کافی در عمق بالا برخوردار باشد. در ایران و کشور های باستانی گنج ها و دفینه ها در عمق […]

گنج یاب

گنج یاب

فروش انواع فلزیاب و گنج یاب حرفه ای     ۰۹۱۷۴۳۲۱۷۷۵ فلزیاب با گنج یاب چه فرقی می کند ؟ اگر بخواهیم در یک جمله تفاوت این دو را بگوییم به بیان این جمله می پردازیم ” سایر گنج یاب ها فلزیاب هستند ولی همه فلزیاب ها گنج یاب نیستند” فلزیاب به دستگاه هایی می گویند […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید